Elizabeta Marku Nusja Ne Banket Official Video 2013 - Recommended Videos
Elizabeta Marku - Nusja ne banket ( Official Video) 2013
Preview
Kjo kenge eshte per te gjithe DJ kur vjen nusja ne banket.! HAJDE VERE.
Category: Music
Duration: 03m 31s
Quality: 
  
Elizabeta Marku & Skender Xhafa - Ti si sheg e une si ftu (Official Video)
Preview
Beni "Subscribe" qe te abonoheni ne Blue Sky Music TV. www.blueskymusic.tv Web site zyrtar i TV Blue Sky www.facebook.com/tvbluesky Faqja zyrtare e TV Blue S...
Category: Entertainment
Duration: 05m 04s
Quality: 
  
Elizabeta Marku - Lum kush mer djalin e vetem (Official Video)
Preview
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Music by: Edi Balili - Lyrics: A. Trebicka - Arrangement: Edi Balili - Production by MUZA - House Recording - R...
Category: Entertainment
Duration: 04m 08s
Quality: 
  
Elizabeta Marku - Fluturo moj flutur (Official Video)
Preview
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Produksioni Muzikor: Edi Balili - Prodhuar nga . MUZA - House Recording.avi.
Category: Entertainment
Duration: 04m 42s
Quality: 
  
Elizabeta Marku - Dy Dele 300 Pare (Official 2014)
Preview
Per pronotime kontakt ne facebook: www.facebook.com/MarkuElizabeta PROFILI ZYRTAR Kontakt me menaxherin ne nr e tel : 0698586177.
Category: People
Duration: 03m 34s
Quality: 
  
Elizabeta Marku Dola ne baçe
Preview
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
Category: Entertainment
Duration: 01m 40s
Quality: 
  
Elizabeta Marku ft Kujtim Leka - lulie belholla - 2012 - (Official Video HD)
Preview
Muzika: Fil Avdia Faqja Zyrtare http://www.facebook.com/pages/Elizabeta-Marku/222058387860845.
Category: Music
Duration: 04m 23s
Quality: 
  
Kujtim Leka & Fil Avdia & Elizabeta Marku Live ne Dasem 2014
Preview
Kujtim Leka dhe Elizabeta Marku Para Dasme Live per Qef.
Category: People
Duration: 01m 32s
Quality: 
  
Elizabeta Marku - Mori vjollca - www.blueskymusic.tv - TV Blue Sky
Preview
Beni "Subscribe" qe te abonoheni ne Blue Sky Music TV. www.blueskymusic.tv Web site zyrtar i TV Blue Sky www.facebook.com/tvbluesky Faqja zyrtare e TV Blue S...
Category: Entertainment
Duration: 06m 13s
Quality: 
  
Elizabeta Marku - Hajde Vere
Preview
No description available.
Category: Music
Duration: 03m 31s
Quality: