Hazbi Therra Hajni Tu Vjedh Npazar Official Humor 2013 - Recommended Videos
Hazbi Therra - Hajni tu vjedh n'Pazar (Official Humor 2013 )
Preview
No description available.
Category: Comedy
Duration: 03m 05s
Quality: 
  
Hazbi Therra Du mu myt Official Humor 2013 )
Preview
No description available.
Category: Games
Duration: 04m 30s
Quality: 
  
TU VJEDH FUSTAN DHE PANTOLLA NE BUTIKUN ARSENAL
Preview
LEXO DHE SHIKO KETE HAJNESH! Së pari dua që të ju kerkojë falje për qfar do shqetesimi por keto hajni dhe keta persona nese nuk i postojm kta nuk din te nale...
Category: Entertainment
Duration: 01m 33s
Quality: 
  
21 Hazbi Therra - Humor Tribun Islam ne WERL 19.05.2013
Preview
Tribun Islam ne WERL 19.05.2013 ( GJERMANI ) Shoqata humanitare RAHMETI Studio Shari e falemenderoj Studio Kosmos.
Category: Music
Duration: 19m 09s
Quality: 
  
Hazbi Therra - ( Futboll humor ) 2013
Preview
No description available.
Category: Entertainment
Duration: 04m 48s
Quality: 
  
Hazbi Therra - Fora me Gjugjat ( Official Humor ) 2013
Preview
No description available.
Category: Entertainment
Duration: 02m 49s
Quality: 
  
Hazbi Therra..Humor ne Koncert Islam Teil 2
Preview
adem ramadani, sulltani ilahi, arbeni ilahi, gzim uka ilahi, erduan iseni, islam shqip, islam shqip 2012, adem ramadani 2012, sulltani 2012, tallava 2012, ha...
Category: Entertainment
Duration: 12m 17s
Quality: 
  
Hazbi Therra Humor në Tribunë të Baselit
Preview
Hazbi Therra Humor në Tribunë të Baselit.
Category: Entertainment
Duration: 15m 25s
Quality: 
  
Hazbi Therra - Humor Me Shkall 2013
Preview
Ingjisimi Me Telefon Live Prej Meje RnB Boy Style Meda Labinot Tahiri Sinan Vlllasliu Genta Ismajli Adelina Ismajli Adelina Tahiri Mc Kresha Dafina Reshepaj ...
Category: Music
Duration: 06m 13s
Quality: 
  
Te truni ki defekt - Hazbi Therra | Humor 2014
Preview
Facebook: https://www.facebook.com/Hadithet2013 Twitter: https://twitter.com/Hadithet Google+: http://www.google.com/+HadithetShqip Yooutube: http://www.yout...
Category: Education
Duration: 00m 55s
Quality: