Kenge Popullore Permetare Nga Vellezerit Curri - Recommended Videos
Kenge popullore Permetare nga Vellezerit CURRI
Preview
Kenge popullore Permetare me klarineten e mjeshtrit te madh: LAVER BARIU, kenduar nga vellezerit CURRI.
Category: Music
Duration: 03m 19s
Quality: 
  
Vellezerit CURRI Kolazh me Keng Permetare
Preview
muzika shqipe popullore permetare.
Category: Entertainment
Duration: 08m 33s
Quality: 
  
Këngë popullore nga Festivali i Përmetit (Ndalohet Kopjimi)
Preview
No description available.
Category: Music
Duration: 59m 26s
Quality: 
  
VELLEZERIT CURRI - "Vajz'e valave"
Preview
Te nderuar miq,shikues dhe komentues!Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe komentet tuaja,do t'u luteshim që ato të mos përmbajnë fyerje,fjalor të pah...
Category: Music
Duration: 04m 16s
Quality: 
  
Popullore - Vajzat E Permetit
Preview
Nje melodi e mrekullushme e klarintes nderthurur me kengen qytetare Permetare...Ndiqeni :D.
Category: Music
Duration: 02m 49s
Quality: 
  
Vaske Curri & D.Abedini-Poshte Nga Cairet
Preview
Popullore,Permetare.
Category: Music
Duration: 03m 15s
Quality: 
  
Permeti - Fshati i Podgoranit
Preview
No description available.
Category: People
Duration: 43m 35s
Quality: 
  
Nje remix me kenge permetare..!
Preview
Permeti me kenget e tij shume te bukura gjithmone na argeton dhe sjell momente te gezueshme..!
Category: Music
Duration: 12m 27s
Quality: 
  
KENGE E VJETER POPULLORE...KENDUAR NGA RAMADAN ELEZI DHE ISLAM ELEZI ...25.11.2012 POGRADEC !
Preview
VIZION STUDIO ELBASAN ALBANIA Filmime professionale Dasma,Fejesa,Ditelindje,Videoklipe,etj... Montazhe Video:Blu-ray disc,dvd video,etj... Formatim dhe Prog...
Category: Film
Duration: 09m 44s
Quality: 
  
DASMA TRADICIONALE PERMETARE (Traditional wedding south Albania)
Preview
Dasma përmetare, nën kujdesin dhe punën e veçantë të kryebashkiakut GILBERTO JAÇE dhe drejtorit të kulturës BLEDI MANE 22 Prill 2012 E Diell në Top channel A...
Category: Music
Duration: 15m 12s
Quality: