Labinot Tahiri Labi Le Te Kallet Kjo Dynja Album 2013 - Recommended Videos
Labinot Tahiri Labi - Le te kallet kjo dynja (album 2013)
Preview
1. Me ike ne erresire 2. Ani ani loqka jeme 3. Te pres mas 12've 4. Kjo serenate 5. Let kallet bota (ft. Blero & Young Ghetto) 6. Harro 7. Shum po vuaj zemer...
Category: Entertainment
Duration: 03m 58s
Quality: 
  
Labi ft. Blero & Young Ghetto - Let kallet bota (official audio) 2013
Preview
Copyright © EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Eurolindi në Youtube: www.youtube.com/EurolindiNFM ...
Category: Entertainment
Duration: 02m 54s
Quality: 
  
Labinot Tahiri LABI - Shum po vuaj zemer (audio) 2013
Preview
Copyright © EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Eurolindi në Youtube: www.youtube.com/EurolindiNFM ...
Category: Entertainment
Duration: 03m 53s
Quality: 
  
Labinot Tahiri Labi - Nare Nare (audio) 2013
Preview
Copyright © EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Eurolindi në Youtube: www.youtube.com/EurolindiNFM ...
Category: Entertainment
Duration: 02m 20s
Quality: 
  
Shqiprim Sylejmani - Habibe Dashnore Live Album ( 2013 )
Preview
Të interesuarit për Organizimin e Mbrëmjeve dasmave fejesa dhe ahengje të ndryshme le të kontaktojn në numrin 045 553 380 Official Fan Page - https://www.fac...
Category: Entertainment
Duration: 02m 12s
Quality: 
  
labi edhe blero me ferrari
Preview
No description available.
Category: Comedy
Duration: 01m 56s
Quality: 
  
Labinot Tahiri LABI - A m'ke shpirt 2013 (audio)
Preview
Copyright © EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Video: EMW10 EMW10 në Facebook https://www.facebook...
Category: Entertainment
Duration: 03m 54s
Quality: 
  
Viola - Shpirt e zemer (album 2013)
Preview
1. Po te pres 2. Ti je qyqan 3. Te dua dhe pik 4. Sikur te kisha pran 5. Nanes 6. Ani, ani loqka jem 7. S'ta fali 8. Loqk, shpirt e zemer Copyright © EuroLin...
Category: Entertainment
Duration: 03m 29s
Quality: 
  
Aferdita Demaku - Sfida ime (album 2013)
Preview
1. Sfida ime 2. Rekord n'zemren time 3. Si moter e vella 4. Koha per relaks 5. Molle e embel 6. Dite e veqant 7. Me nuk vuaj 8. Babe e nane 9. Ku na mbet sot...
Category: Entertainment
Duration: 04m 21s
Quality: 
  
Astrit Mulaj & Kole Oroshi (album 2013)
Preview
1. Astrit Mulaj ft. Gili - Shpejt Festove 2. Kole Oroshi - Tirana, Prishtina, Shkupi 3. Astrit Mulaj - Peshku ne grep 4. Kole Oroshi ft Ganja - Forca e fatit...
Category: Entertainment
Duration: 05m 08s
Quality: