Motive Mirditore - Recommended Videos
Motive mirditore
Preview
Mirditë. Shqipëri Perëndimore http://vargmal.org.
Category: Music
Duration: 06m 30s
Quality: 
  
LLESH LLESHAJ - MOTIVE MIRDITORE
Preview
Video Montazh - Studio ''Adriatik Bundo'' Tirane Incizimi - Studio ''Qemalja'' Lezhe.
Category: People
Duration: 05m 09s
Quality: 
  
Orkestrale me motive mirditore. Grupi i te rinjeve te Rreshenit
Preview
Grupi i te rinjeve te Rreshenin, pjesetare te ansamblit Mirdita, nen drejtimin e muzikantit Kole Picaku.
Category: People
Duration: 06m 17s
Quality: 
  
Motive dasme Mirditore (Official)
Preview
No description available.
Category: People
Duration: 04m 20s
Quality: 
  
Mirdita Dedgjonaj - Motive dasme Mirditore
Preview
No description available.
Category: Entertainment
Duration: 03m 43s
Quality: 
  
Mirdite Rreshen Kulla e Kapedanit.dasma mirditore
Preview
No description available.
Category: People
Duration: 05m 06s
Quality: 
  
Dasem Mirditore Malaj Mirdit
Preview
Subscribe ME ^_^ Edhe Pse Mbas Shum Viteve Ne Mirdit Ende Vazhdon Zakoni I Vjeter I dasmave JU UROI SHIKIM TE KENDSHEM LIKE EDHE SHARE Videon ^_^ https://www...
Category: Comedy
Duration: 06m 15s
Quality: 
  
Kolazh me kenge mirditore. Prena Beleshi, Eliona Kola, Romina Tuci
Preview
Kenget lirike te ansamblit Mirdita me tekst te Gjoke Becit,Viktor Gjikolaj etj dhe muzike te Mark Gjokes, vazhdojne te jene terheqese per mbare publikun shqi...
Category: People
Duration: 04m 43s
Quality: 
  
Rozafati - Valle Mirditore
Preview
Rozafati Ensemble of New York dances Valle Mirditore for the Our Lady of Shkodra annual Albanian Festival. November 2012, New York, USA.
Category: Entertainment
Duration: 03m 16s
Quality: 
  
Dasma Mirditore -Plaku & Plaka
Preview
Plaku & Plaka.
Category: Entertainment
Duration: 02m 59s
Quality: